Biz bir ekibiz ve ekibimizin temeli 1964 yılında küçük bir atölyede gelinlik üretmeye başlayan babaanne ve anneannelerimize dayanmaktadır, anne ve babalarımızında emekli olmalarıyla beraber, bayrağı devralan bizler terzilikten edindiğimiz tecrübeleri teknolojik olanaklarla birleştirerek hazır gelinlik imalatı ve kişiye özel dikim çalışmalarımızla perakende ve toptan gelinlik, nişanlık, abiye müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek amacıyla faaliyet göstermekteyiz.


Pazarlama ve reklam çalışmalarının neticesinde Türkiye'nin ve Dünya'nın her noktasına sipariş üzerine model üreten firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. 
Bir gelinlik21.com markası olan Fegore Bridal kişiye özel tasarımları ile gelinlik, nişanlık, abiye sektörünün önde gelen firmalarından biridir. 


Üretimde kalitenin nitelikli insan gücünden geldiğine inanaraksektörün en başarılı stilist ve terzileri ile uzman kadromuzu oluşturduk. Dünya gelinlik, nişanlık, abiye ihracıtındaki Ülke payımızı arttırmak amacıyla yurdışı fuarlarına sürekli katılan firmamız, ülkemizin pazar eksikliklerini araştırarak yeni çözümler üretmektedir. 
Tasarım alanındaki eksiklikleri giderme amacıyla uzman stilistlerimizi, İtalyan, Fransız ve İspanyol tasarımcılar ile görüştürerek yeni tasarımlara imza atmaktayız. 


Kulllandığımız malzeme ve kumaşların kalitesinin ürünün ayırdedici unsurlarını oluşturduğuna inanan bizler, kumaş, dantel ve diğer malzeme seçimlerini müşterilerimizle birlikte numuneler eşliğinde yaparak koşulsuz müşteri memnuniyetine katkı sağlamaktayız.
Temel hedefimiz Dünya tasarımlarını Ülkemiz'in kültürel değerleri ile bütünleştirmektir, bu aşamada geçmiş ve günümüz moda trendlerinden yola çıkarak Ülkemize özgü yeni tasarımlar oluşturmaktayız. 


Firmamız 2010 yılında İstanbul dışından gelen müşterilerinin yoğun talepleri üzerine, çevre İllerin ve İstanbul'un tüm bölgelerinden ulaşımı en kolay İlçesi olan Kadıköy'deki 5 katlı mağazasına taşınmıştır. İstanbul Kadıköy'de faaliyet gösteren toplam 500 metrekarelik 2 atölyemizde aylık 100 adet kapasite ile toptan gelinlik, nişanlık, abiye imalatı ve kişiye özel gelinlik, nişanlık ve abiye dikimini en uygun fiyatları sizlere sunarak gerçekleştirmekteyiz. 

Tüm toptan gelinlik, toptan nişanlık, toptan abiye ve yurtdışı özel siparişlerini ve fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Söğütlüçeşme Caddesi Elmalı Çeşme Sokak No : 50 Kadıköy İstanbul

1.Kat: Satış & Showroom

2.Kat: Prova Odaları

3.Kat: Yönetim

4.Kat: Atölye 1

5.Kat: Atölye 2

6.Kat: Teras

Telefon :+90 216 337 81 11
Gsm      :+90 533 494 32 17
E- Mail   :
gelinlik21@gmail.com

Gelinlik 21