Gelinlik21.com, 2007 yılında açılmış olup, başta günlük ortalama 200 ziyaretle internet kullanıcıları ile buluştu. Kullanıcılardan gelen yoğun istekler üzerine sitemizi sürekli güncel tutup gelinlik ve abiye kategorilerindeki modelleri arttırdık, her dönemin moda trendlerini sitemizde kullanıcılarımıza yansıtmaya çalıştık. 2007 yılının sonunda toplam 361.159 ziyaret ve 12.545.005 sayfa gösterimi gerçekleştirdik.

Sitemizdeki içeriği alyans, ayakkabı, iç giyim, duvak, saç modelleri, ayakkabı vs. kategorileri ile genişlettik. O nedenle 2008 yılı girişlerimiz tam 4 katına çıktı, 2008 yılında 1.245.884 tekil hit, sayfa gösterimini ise 3 kat arttırarak 36milyon603bin347 ile tamamladık.

2009 yılında toplam 1 milyon 296bin 130 ziyaretçiye ulaştık. Balayı otellerinden, bayan çanta modellerine, mayo bikini modellerinden, gümüş takılara, güneş gözlüklerinden, saat modellerine kadar sitemizin kapsamını genişlettik.

Yine 2009 yılında gelinlik21.com/evlilik alt kategorisi ile gelin adaylarına rehber niteliğinde Türkiyedeki tüm evlendirme dairelerinin ulaşım bilgilerini ve gelinlik seçimi, nişan, evlilik listesi, çeyiz listesi gibi kısayollar yayınladık.

2009 yılında sitemizdeki kategori sayısını 75’e çıkardık, gelinlik21.com içeriğindeki toplam 65bin modelle Türkiye’nin en kapsamlı evlilik, gelinlik, abiye, moda rehberidir.

Bu bağlamda www.gelinlik21.com bayanların ihtiyaçlarını çoğunluğuna hitap eden ve gelinlik, moda sektöründeki tüm firmaların düzenli takip ettiği, bayanların da ihtiyaçlarına ışık tutan bir internet sitesine dönüştü.

Bu tesbitleri nereden ulaştık derseniz, sitemizin yeni ziyaret oranı %73 civarındadır, % 27 lik grup siteyi sürekli takip etmektedir, gelinlik ve modaevleri sitemizden model takibi yapmaktadır. Bu oran sitemizin sektörün lokamotifi olduğunu kanıtıdır.

Sitemizi ziyaret eden her kullanıcı ortalama 5 buçuk dakika içinde 20-25 sayfa gezeret sitemizden ayrılmaktadır, bu süre haber sitelerinde geçirilen süreyle neredeyse aynıdır.

Tüm bu bilgilerle önümüzdeki süreçte sektörün tüm taleplerine cevap verebilecek yeni içerikler yaratma çabamız kararlılıkla sürecek ve her kullanıcının aradığını tam anlamıyla bulabildiği bir internet sitesi olma hayalimizi tutkuyla gerçekleştireceğimizi belirtir,

Tüm damat ve gelin adaylarımıza ömür boyu mutluluklar dileriz.

Gelinlik21.com ailesi