Mutluluğa giden yoldaki son durak olan www.gelinlik21.com, sevenlerin sonsuza dek birleşecekleri anda üzerlerinde taşıdıkları gelinlikleri, o ana yakışan özen, titizlik ve ihtimam ile üretmekte ve gelinlerin yüzlerinde beliren o tatlı tebessümdeki payı ile gurur duymaktadır.

Sürekli bir gelişim, yapılanma ve teknolojik yenilenme içinde olan www.gelinlik21.com, toplam 58 kategoride 32.000 farklı modelle Türkiye’nin en kapsamlı evlilik, gelinlik, abiye kuruluşudur.
Uzman tasarımcıların haute couture çalışmaları ve model çeşitliliği ile kişiye özgü seçimler sunuyoruz. Model ve malzeme tercihi bu hedef doğrultuda belirlenmektedir.


www.gelinlik21.com koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmesinden kaynaklanan hassasiyetle müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve yeterli zaman ayırabilmek için randevu sistemi ile çalışmaktadır.


Tüm bayanların ortak tutkusudur moda! Herkesin zevki farklı olsa da, modanın esintilerinden etkilenmeyen yok gibidir. Her yıl değişen trend, öne çıkan ayrıntılar, gelinlik modelini seçerken kararınızı etkileyen en önemli faktörlerdir. Tarzınız, fiziki özellikleriniz, yaşınız, düğünün yada nikahın hangi mevsimde ve hangi mekanda olacağı, bir bütünü tamamlayan diğer öğelerdir.

GELİN ADAYLARI İLE BİZİ BULUŞTURAN ETKEN NEDİR?

TOPLAM 18.000 GELİNLİK MODEL SEÇENEĞİ,
AYLIK 150.000 GELİN ADAYININ ORTAK PLATFORMU,
GÜNLÜK 100.000’NİN ÜZERİNDE MODEL GÖSTERİMİ,
AYDA 30 GELİNİN EN MUTLU ANLARINI TASARLIYORUZ