Facebook

Gelinlik 21 - 2017 Gelinlik Modelleri - 2018 Gelinlik Modelleri -Iletisim

2012-g-171
Model Kodu:2012-G171

 Gelinlik 21 | 2012 Gelinlik Modelleri | 2012-g-171

2 Yorum

Beliz: on 31-07-2011

Ben biraz ole eleştirel bir gözle ve size güzel arılar bazı ekstra fikirler için buraya gelmek istiyorum düşündüm. Ben evlenmek için umut tarafından yapılan bu elbise özel sahip iterek biliyorum, ama benim bir vizyon oluşturmak için Ilan gals, ben 11.11.11 hazır olacak ve çarpıcı şüphem yok.Yani başka Adieu dışarı, burada, benim hayalim elbisesi benim nihai vizyon.
Özünde benim vizyonu iki stilleri birleşmesi ve Edward atmak geri kap kollu ve yüksek dantel yakalı ve şık bir düz çizgi, trompet haraç, yatıyordu üzerinde dantel ile kılıf. Şimdi burada benimle ayı, bu biraz karmaşık bir hale gelebilir ...

Enzoani cüppe bu Blue üst (Concord) tam olarak ne istiyorum. Ben ve ben dışarı 'mükemmel cüppe' istediğiniz her şeyi her şeyi bünyesinde barındırıyor. Bu basit ama karmaşık, farklı, ama klasik çarpıcı ve cesur, ama tuhaf ve romantik; bu elbisesi tamamen benim ve kişilik bir kumaş yorumudur. Tek sorun: Concord bir denizkızı tarzı bir etek var. Şimdi beni yanlış anlamayın, mermaid stilleri büyük denizkızı tarzı önlük Yıllardır birçok Arkadaşına koyduk ve onlar sağ rakam çarpıcı, ama sadece bu gal çekemez. Hayır, tam anlamıyla, benim kalça alabilirsiniz eğer, büyük olasılıkla geri çekin mümkün olmaz! 26 | | 36 ile 38 rakam, A-line ve düz bir çizgi etek daha iyi. Benim derrière dikkat çeken şey, masadan hemen, ya da benim kalça daha doğru olacaktır. Peki ne yapmalıyım? Eh, Miss Zsa Zsa Gabor, rezil bir deyişle "daarling, doğaçlama gerekir!"

Concord elbisesi üst bilmek ne istiyorum, benim emrinde tasarımı tercih ne olursa olsun oluşturmak için müthiş bir terzi lüksüne sahip, ben "mükemmel etek" bulmak için yola çıktı. Şimdi, zihin, bu hiç de kolay bir görev oldu. Ben bütün elbisesi üzerinde çalışmaya karar vermek amacıyla, sorunsuz, birlikte üst ve alt hem de hayal vardı. Ben bile benim için bir kaç fikir dışarı arkadaşı kroki tasarımı bir moda vardı ve hala memnun değildi. Ama sonra bir gün, başka bir arkadaşına rüyasını elbise web düşürmekten yardım ederken, ben "bir" bulundu! Ama bir aksama oldu! Ben aşık istiyorum tarzı * gasp * Bir trompet tarzı etek!Berraklık-evet bir bit için, trompet stili ve denizkızı tarzı arasında bir fark vardır.

Mermaid törenlerinde bu siluet Gelinlik kılıf siluet çok benzer ancak farklı alt fişekleri dışarı. Bu tarz kılıf gibi rakam vurgulamak isteyen gelinler için iyidir. Mermaid siluet dizleri eteğinin altındaki yetenek.Trompet Önlükler trompet siluet gelinlik mermaid siluet çok benzer, ama bir trompet etek etek üzerinde yüksek yetenek. Bu siluet aynı zamanda, bir uyum ve parlama etek olarak adlandırılır. Gerçekten vücut uzatacak bir çok zayıflama siluet.

Ben geçmişte trompet stilleri elbise giydim, ama ben şu anda bunu yapmak mümkün olsaydı ben emin değildim. Çatışma ve yırtılmış hissetmeye başladı. Bu etek tarzı kesinlikle mükemmel ve sorunsuz bir şekilde harmanlayarak Concord üst stili ile, ama ben uyum ile mutlu olmak ve benim düğün gününde kıyıya vurmuş bir balina gibi hissediyorum olup olmadığını sorguladı. Tamam o zaman yapılacak tek mantıklı şey vardı karar verdim bir parça giysi ile ilgili strese başlamıştı. Benim tasarımcı arkadaşım döndü ve ona benim ikilemi hakkında konuştuk. Sonra dokuların bir kutu Oreos bir çift ve bir sütun, bir A-line ve trompet stili etek kuru bazı parçaları, yenilenmiş ve muzaffer bir duygu sol: trompet stili "bir" dir!

Tasarımcı arkadaşı ve terzi planlar ve desenler ile önümüzdeki birkaç hafta içinde gelip Yani şimdi ben, umarım, arkanıza yaslanın ve rahatlayın. Yakında elbisesi uygun bir işleme olmalı ve ne zaman ben burada o kadar göndeririz. Ben şimdiye kadar hayatım boyunca bir parça giysi ile ilgili bu heyecan oldum sanmıyorum. EVER "mükemmel [boş]" dolgu ile tüketilen bu gelinler biri asla 14 arkadaş, bir nedime edildikten sonra, kendi kendime yemin etti, ama şimdi bu yapılan almak için ne kadar kolay olduğunu anlayabilirsiniz uzaklıktadır. Ben şeyler bir araya gelmeye devam ettikçe, önümüzdeki birkaç ay içinde bazı perspektif ve tarafsızlık tutabilir umuyoruz. Ben, bu süreç eğlenceli ve zevkli, stresli ve yoğun olmak istiyorum. Yani bütün bunları biz eloping yerine büyük bir Shin-kazmak zorunda.

Yani, kızlar ne düşündüğünüzü söyleyin! Düşünce ve fikirlerlerinizi heyecan içinde bekliyorum!

güzel kız: on 25-08-2011

sanki kız evindeki tülü kendine dolamış gi,bi olmuş çok gıçık

Yorum Ekle:All trademarks, slogans, text or logo represented, used, or referred to in this site are the property of their respective owners. Gelinlik 21 Adres:Sogutlucesme Caddesi Elmali Cesme Sokak No:50 Kadikoy / Istanbul / Turkiye 0 216 337 81 11 0 533 494 32 17

Gelinlik 21 - 2017 Gelinlik Modelleri - Gelinlik 21 Instagram - 2018 Gelinlik Modelleri - Iletisim